Matka terviseks

Matka terviseks, selline pealkiri tundus mulle antud alajaotuse jaoks parim. Olin algul natuke isegi kimbatuses, kuhu alajaotusesse seda matkateemat panna. Esimese hooga mõtlesin, et paneks “Teraapiate” all, sest igaüks kes natuke matkanud on, ei hakkaks sellele vastu vaidlema.

Matkamine on tõesti teraapiline tegevus, esiteks selle pärast et keha saab mõõduka füüsilise koormuse. Kuid mulle isiklikult tundub, et palju tähtsam on meditatiivne efekt.

Kas olete tähele pannud et kui liigute looduses, ununevad kõik igapäevaelu probleemid ja aju lülitub mingile teisele sagedusel. Ühed ütleksid et see on Teeta sagedus, teised pakuksid veel mingeid väljendeid, aga tähtis ongi et enam ei keerle mingid mõtted peas.

Matka koos minuga TenerifelPaljud inimesed kes on pikemat aega matkamisega tegelenud, väidavad et on lahti saanud paljudest tervise probleemidest. Kes on saanud lahti liigeste raksumisest, kes seede probleemidest, kes ärevushoogudest ning see nimekiri on ilmselt pikemgi.

Isiklikud kogemused näitavad, et põlveliigesed ja jalad mis kippusid vahest öösel surema, oleks saanud nagu uue elu. Seedimine on palju parem ja mis põhiline, mõte ei hüppa rahutult ringi ja ei ütle et see on tegemata ja seda peaks tegema- oled lihtsalt mõnusas rahuseisundis ning naudid loodust.

Matka terviseks

Kui sul on rohkem huvi matkamise vastu, siis võta ühendust ja korraldame koos mõne huvitava matka.

Vaata ka infot Matkad Tenerifel