Vitamiini test EAV meetodil

Vitamiini test elektroakupunktuuri e. EAV meetodil (Elektroakupunktuur`Volli`i järgi) on Vitamiini ja mineraalide testlihtne ning kaasaegne võimalus testida vitamiinide ja mineraalide taset organismis.

EAV meetod ise avastati juba 1958 aastal Saksa arsti med-doktor Reinhold Voll´i poolt, kuid laiemat kasutust seoses elektroonika tööstuse arenguga, on see leidnud alles 21. sajandil. EAV meetodit kasutatakse tegemaks kiireid ja valutuid tervise teste nii apteekides kui teraapiakeskustes. Erinevad seadmed lubavad testida üldist tervise seisundit, nii erinevate organite, kui ka vitamiinide ja mineraalide taset organismis.

Testi tulemuste määramiseks kasutab EAV naha elektrilist takistust erinevate akupunktide piirkonnas.

Tänu kaasaegsele tehnoloogiale saab lihtsalt, kiiresti ja valutult testida oma organismi vitamiinide ja mineraalide taset. Seade salvestab saadud andmed vastavasse keskkonda, kus saab näha ja võrrelda erineval ajal tehtud testi tulemusi.

Samuti annab süsteem soovitusi teatud vitamiinide või mineraalide defitsiidi puhul, milliseid mineraale ja toiduaineid peaks tarbima.

Teha on võimalik nii kitsama, kui laiema spektriga testi.

Kui oled huvitatud sellest, et määrata EAV meetodil oma organismi vitamiinide ja mineraalainete taset, siis võta ühendust ja lepime kokku.