Vererõhk on kõrge ja kolesterool on üle normi

Vererõhk on kõrge ja kolesterool

Vererõhk on kõrge ja kolesterool on tõusnud üle normi. Proovi seda retsepti, see võib aidata.
Sellel ravimil on võime tugevdada immuunsüsteemi ning alandada vererõhku ja kolesterooli taset.

Siin on retsept selle valmistamiseks:

Sul läheb tarvis:

  1. üks teelusikatäis õunasiidriäädikat
  2. üks teelusikatäis köögisoodat
  3. üks riivitud ingverijuur
  4. üks teelusikatäis orgaanilist mett
  5. üks teelusikatäis sidrunimahla
  6. üks riivitud küüslauguküüs

Valmistamine:

Sega kõik koostisained kokku ning (kõige tõhusam on segada blenderis umbes 20 sekundit) hoia saadud segu 5 päeva külmkapis.

Kasutamine:

Peale viit päeva külmikus seismist on ravim tarvitamiseks valmis. Võta ravimit 2 korda päevas: 1 teelusikatäis enne hommikusööki ja 1 teelusikatäis enne õhtusööki. Ära võta seda ravimit rohkem kui 3 korda päevas!

  1. Kõrge vererõhk: Kasutades igapäevaselt 100 ja 200 grammi musta seemne ekstrakti, kaks korda päevas, kahe kuu vältel, oli tulemuseks madalam vererõhk nendel patsientidel, kellel oli mõõdukas hüpertoonia.
  2. Alanda kolesteroooli
    Kuidas siis halba kolesterooli vähendada?

Et kolesterooli ainevahetus toimiks õigesti, peab toidus olema piisavalt B-grupi vitamiine (B3, B6, B9 ehk foolhapet), C-vitamiini, kroomi, magneesiumi ja mangaani. Oluline on jälgida, et toit ei sisaldaks liigselt  kiirelt veresuhkrut tõstvaid rafineeritud tooteid: valget jahu, suhkrut, alkoholi, kuna kolesterooli tootmine suureneb vastuseks insuliinipuhangule. Seega, kui süüa kiirelt imenduvaid süsivesikuid, lööb see lakke nii insuliinitaseme kui kolesterooli tootmise. Iseenesestmõistetavalt tuleks hoiduda ka suitsetamisest, kuna see mõjub kahjustavalt veresoonte tervisele.

Vaata ka teisi artikleid looduslikest ravimitest